apam
01 دی 1401 - 16:34

مربی فولاد: پارگی رباط قربانی هنوز قطعی نیست/ بخشش نکونام زیاد است و پاتوسی به تمرینات گروهی اضافه شده

مربی تیم فولاد خوزستان توضیحاتی را در خصوص شرایط و مسائل مختلف این تیم ارائه کرد.

حمیدرضا رجبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شرایط تیم فولاد پس از پیروزی پر گل در دربی خوزستان مقابل نفت مسجدسلیمان، اظهار داشت: شرایط‌مان خوب است و برای بازی هفته سیزدهم آماده می‌شویم. نفت مسجدسلیمان بازیکنان خیلی خوبی دارد. در این چند هفته خوب نتیجه نگرفتند اما واقعا تیم شایسته‌ای هستند. این تیم در بحث مالکیت توپ جزو تیم‌های خوب لیگ است.

وی افزود: با اردویی که در تعطیلات داشتیم توانستیم روی نقاط ضعف‌مان تمرین کنیم و آن‌ها را پوشش بدهیم. برای این بازی آماده بودیم و توانستیم طبق استراتژی که داشتیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم و برنده باشیم.

مربی فولاد در خصوص اینکه آیا برد خانگی راحتی مقابل ذوب آهن خواهن داشت، گفت: نه، ذوب آهن یکی از تیم‌های منسجم امسال است که ساختار دفاعی خیلی خوبی دارد. به سختی گل می خورد و مقابل تیم‌های بزرگ همیشه خوب بازی کرده است. ما کار خیلی سختی داریم ولی به هرحال ما هم در زمین خودمان بازی داریم. باید از میزبانی به نحو احسن استفاده کنیم و 3 امتیاز را بگیریم.

رجبی در مورد شکسته شدن طلسم ناکامی‌های فولاد پس از 7 هفته و اینکه آیا از این پس روند خوبی را در پیش خواهند گرفت، اظهار داشت: وقتی تیمی نتیجه نمی‌گیرد یعنی ایراداتی دارد. در چند بازی در زمین خودمان، متاسفانه با وجود فرصت‌های زیاد گلزنی مساوی کردیم که خیلی به ضررمان شد. یک بازی را هم به گل گهر واگذار کردیم. بدشانسی هم روی نتایج ما خیلی تاثیر داشت ولی امیدوارم این شرایط در ادامه لیگ برای مان پیش نیاید و بتوانیم نتایج دلخواه‌مان را کسب کنیم.

وی در خصوص خبر مصدومیت علی قربانی و اینکه گفته می‌شود رباط صلیبی پاره کرده، گفت: این موضوع هنوز قطعیت پیدا نکرده است. پای او آسیب دیده، باید عکس MRI‌بگیرد و متخصص زانوی او را ببیند تا تشخیص دقیق بدهند و بگویند چه مشکلی دارد.

مربی فولاد در مورد وضعیت پاتوسی که در تمرینات و اردوهای تهران و امارات حضور نداشت تا غیبت در تمرینات تیم را بازهم تکرار کرده باشد و به همین خاطر پس از اضافه شدن به دور جدید تمرینات تیم مدتی انفرادی کار کرد، اظهار داشت: پاتوسی چندروزیست (بعد از بازی هفته دوازدهم) به تمرینات گروهی تیم اضافه شده و با سایر نفرات کار می‌کند. باید ببینیم شرایط او چگونه است.

رجبی در مورد اینکه آیا برای این بازیکن تنبیهی در نظر گرفته شده، گفت: در این مورد باید ببینیم باشگاه چه تصمیمی می‌گیرد.

وی در خصوص اینکه به نظر می‌رسد نکونام بازهم از دربخشش در قبال پاتوسی وارد شده، عنوان کرد: خیلی، بخشش او زیاد است.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 926810